We are a leading Manufacturer of 65 watt type c to lightning data cable and data cable set from New Delhi, India.
₹ 45 / Piece Get Latest Price
| Connector Type | Type C To Lightning |
| Fast Charging Support | Yes |
| Brand | Agname |
| Cable Length | 1.2 m |
| Color | White |
| Cable Material | PVC |
| Current Rating | 1 A |
| Compatible Device | iPhone |
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Connector Type | USB-A to Lightning |
| Fast Charging Support | Yes |
| Brand | all in one data cable |
| Connection Type | Type C to Type C |
| Current | 3A |
| Cable Length | 1.5 m |
| Color | Black |
| Cable Material | PVC |
Dalip Kumar (CEO)
AG Enterprises
3rd Floor, 17/157, Gali No. 6, Than Singh Nagar, Anand Parvat
New Delhi - 110005, Delhi, India