Offering you a complete choice of products which include mobile phone selfie stick and bluetooth selfie stick.
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Control Type | Handle Button |
| Model Name | R1s |
| Extended Length | 60 cm |
| Integrated Light | LED Fill Light |
| Color | Black |
| Stability Feature | No Stabilization |
| Max Length | 50 cm |
| Stick Type | Bluetooth |
| Interface | Cable |
| Compatible Device | Smartphones |
₹ 80 / Piece Get Latest Price
| Model Name | R1 |
| Extended Length | 80 cm |
| Interface | Bluetooth |
| Color | Black |
| Compatible Device | Mobile |
Dalip Kumar (CEO)
AG Enterprises
3rd Floor, 17/157, Gali No. 6, Than Singh Nagar, Anand Parvat
New Delhi - 110005, Delhi, India