₹ 45 / Piece Get Latest Price
| Maximum Output Power | 65W |
| Cable Length | 1 m |
| Data Transfer Speed | 5 Gbps |
| Connector Type | Type-C to Type-C |
| Cable Type | Charging & Data |
| Material | PVC |
| Features | Fast Charging, Tangle-Free |
| Color | White |
₹ 210 / Piece Get Latest Price
| Wireless Type | Bluetooth |
| Headphone Type | Over Ear |
| Playback Time | 6 to 10 hrs |
| Water Resistance | No |
| Mic | Single Mic |
| Charging Port | Type C |
| Usage | Music, Sports, Gaming, Office Call, Travel |
₹ 25 / Piece Get Latest Price
| Charger Type | Keypad Mobile Charger |
| No Of Output Ports | 1 Port |
| Output Current | 1 A |
| Fast Charging Support | No |
| Plug Type | Micro |
| Cable Included | Micro USB Cable |
| Body Color | Black |
Minimum order quantity: 100 Piece
Agname Travel Charger
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Product Type | Desk |
| Battery Capacity (mAh) | 1200 mAh |
| Features | LED Light, Fan |
| Number of Speeds | 7 |
| Charging Port Type | Type C |
| Body Material | Plastic |
| Country of Origin | India |
Dalip Kumar (CEO)
AG Enterprises
3rd Floor, 17/157, Gali No. 6, Than Singh Nagar, Anand Parvat
New Delhi - 110005, Delhi, India