Our range of products include lightning to 3.5 mm headphone jack adapter, type c to 3.5 mm headphone jack adapter and lightning to 3.5mm headphone jack adapter.
₹ 33 / Piece Get Latest Price
| Adapter Type | Lightning audio |
| Connector Plating | No plating |
| Channel Support | Stereo |
| Body Material | Plastic |
| Cable Length | 0.2 m |
| Compatible Device | Mobile |
| Mic Support | Yes |
₹ 28 / Piece Get Latest Price
| Adapter Type | Type C audio |
| Connector Plating | No plating |
| Channel Support | Stereo |
| Body Material | Plastic |
| Cable Length | 0.2 m |
| Compatible Device | Mobile |
| Mic Support | Yes |
₹ 32 / Piece Get Latest Price
| Adapter Type | 3.5 to 6.35 |
| Connector Plating | No plating |
| Channel Support | 5.1 output |
| Body Material | Plastic |
| Cable Length | 1 m |
Dalip Kumar (CEO)
AG Enterprises
3rd Floor, 17/157, Gali No. 6, Than Singh Nagar, Anand Parvat
New Delhi - 110005, Delhi, India